Představujeme vám našeho Partnera

CERHA HEMPEL KALIŠ & PARTNERS

Naše kancelář je součástí mezinárodní sítě CERHA HEMPEL zastřešené renomovanou vídeňskou kanceláří CHSH – Cerha Hempel Spiegelfeld Hlawati, která je jednou z nejvýznamnějších rakouských advokátních kanceláří. Tým více než 170 právníků poskytujících poradenství v 8 evropských státech, garantuje klientům nejen zkušenosti v oboru na nejvyšší úrovni, ale také pochopení jeho podnikatelských aktivit napříč celou CEE oblastí. Úzká spolupráce v síti CERHA HEMPEL zajišťuje našim klientům inovativní, rychlá a efektivní řešení šitá na míru jejich potřebám.

 

CERHA HEMPEL Kališ & Partners je dynamicky se rozvíjející advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy.  Specializujeme se především na poskytování poradenských služeb v oblastech fúzí, akvizic a restrukturalizace, finančních transakcí, sporů a arbitráží, compliance, veřejných zakázek a hospodářské soutěže, ale zabýváme se i dalšími oblastmi práva. 

 

Novým členům týmu umožňujeme podílet se na zajímavých kauzách a rychle rozšiřovat své znalosti.

 

Objevte partnerovy aktuální

Pracovní nabídky

Je nám líto, ale v současnosti partner neinzeruje žádnou volnou pracovní pozici. Můžete se zkusit vrátit později nebo kontaktovat danou společnost.

Přečtěte si partnerovy

Uveřejněné články

chcete pracovat pro partnera?

Kontakty

Máte další dotazy? Máte zájem se stát součástí našeho týmu a poslat nám Vaše CV? S potěšením se Vás ujme Mgr. Alžběta Buchtíková, můžete ji kontaktovat na emailu hr@chsh.cz, nebo telefonu +420/221 111 711. Těšíme se na Vás!
Mgr. Alžběta Buchtíková
Mgr. Alžběta Buchtíková
HR Manager
Bude doplněno
hr@chsh.cz
+420/221 111 711
Týn 639/1, Prague 1 110 00 Czech Republic
Nastartuj svou kariéru s CERHA HEMPEL Kališ & Partners
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, sdělujeme, že tento web využívá cookies. Pro jistotu taky prohlašujeme, že neobsahuje žádné alergeny. Více informací