Představujeme vám našeho Partnera

CHSH KALIŠ & PARTNERS

Naše kancelář je součástí mezinárodní sítě CHSH zastřešené renomovanou vídeňskou kanceláří CHSH – Cerha Hempel Spiegelfeld Hlawati, která je jednou z nejvýznamnějších rakouských advokátních kanceláří. Tým více než 170 právníků poskytujících poradenství v 8 evropských státech, garantuje klientům nejen zkušenosti v oboru na nejvyšší úrovni, ale také pochopení jeho podnikatelských aktivit napříč celou CEE oblastí. Úzká spolupráce v síti CHSH zajišťuje našim klientům inovativní, rychlá a efektivní řešení šitá na míru jejich potřebám.

 

CHSH Kališ & Partners je dynamicky se rozvíjející advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy.  Specializujeme se především na poskytování poradenských služeb v oblastech fúzí, akvizic a restrukturalizace, finančních transakcí, sporů a arbitráží, compliance, veřejných zakázek a hospodářské soutěže, ale zabýváme se i dalšími oblastmi práva. 

 

Novým členům týmu umožňujeme podílet se na zajímavých kauzách a rychle rozšiřovat své znalosti.

 

Přečtěte si partnerovy

Uveřejněné články

chcete pracovat pro partnera?

Kontakty

Máte další dotazy? Máte zájem se stát součástí našeho týmu a poslat nám Vaše CV? S potěšením se Vás ujme Mgr. Alžběta Buchtíková, můžete ji kontaktovat na emailu hr@chsh.cz, nebo telefonu +420/221 111 711. Těšíme se na Vás!
Mgr. Alžběta Buchtíková
Mgr. Alžběta Buchtíková
HR Manager
Bude doplněno
hr@chsh.cz
+420/221 111 711
Týn 639/1, Prague 1 110 00 Czech Republic
Nastartuj svou kariéru s CHSH Kališ & Partners
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, sdělujeme, že tento web využívá cookies. Pro jistotu taky prohlašujeme, že neobsahuje žádné alergeny. Více informací