Představujeme vám našeho Partnera

PRK PARTNERS

PRK Partners je přední advokátní kanceláří a nositelem nejvýznamnějších mezinárodních i lokálních ocenění (Chambers Europe Awards for ExcellencePrávnická firma roku v ČR v několika letech po sobě a další). Společnost, dříve pod názvem Procházka Randl Kubr, působí na trhu přes dvacet let, během nichž vyrostla v právní firmu poskytující komplexní právní poradenství prostřednictvím svých kanceláří v PrazeBratislavě a Ostravě. Naše specializované týmy právníků a daňových expertů pracují pro největší hráče světového byznysu, ale i pro lokální společnosti. Díky členství v předním celosvětovém sdružení nezávislých advokátních kanceláří Lex Mundi a úzké spolupráci s řadou špičkových mezinárodních právních firem doprovází PRK Partners své klienty na jejich cestě za obchodem v jurisdikcích prakticky po celém světě.

 

Moderní firma nebo respekt k profesním hodnotám?

Každý den dokazujeme, že je možné naplnit nejvyšší (profesionální) standardy moderního obchodního poradenství i advokacie současně.

Vysoká specializace nebo komplexní servis?

Kombinujeme široké portfolio odbornosti s důrazem na detail, týmovou práci s individuální výjimečností, právní expertízu s obchodním citem a znalostí specifik jednotlivých odvětví.

Profesionální a ambiciózní nebo otevřené a přátelské prostředí?

Výjimečných pracovních výsledků dosahujeme, aniž bychom sami sebe či firemní kulturu svazovali. Jsme vedoucí právní firma v regionu střední Evropy. Naší ambicí je zůstat lídrem, se kterým a pro kterého je radost pracovat.

 

partner získal následující

Ocenění

PRK PARTNERS OCENĚNÍ

 

V letošním jubilejním 10. ročníku soutěže Právnická firma roku jsme získali nejvyšší klientské ocenění. Cenou Právnická firma roku 2017 za nejlepší klientské služby jsme obzvláště poctěni a potěšeni, neboť je důkazem spokojenosti těch, pro které pracujeme.

 

Současně jsme poosmé v desetileté historii soutěže byli zvoleni nejlepší Právnickou firmou roku 2017 v oblasti bankovnictví a finance. Toto trvalé uznání finančního světa nás zavazuje a motivuje k dalšímu rozvoji praxe.


V roce 2016 jsme získali nejprestižnější mezinárodní ocenění Czech Republic Law Firm of the Year na základě hodnocení mezinárodně uznávané ratingové agentury právních firem Chambers and Partners v rámci soutěže the Chambers Europe Awards 2016.

chcete pracovat pro partnera?

Kontakty

Andrea Czvengroschová
HR konzultant
Pokud máte zájem pracovat pro naši advokátní kancelář, zašlete nám své CV na e-mail: PRK_recruitment@prkpartners.com
PRK_recruitment@prkpartners.com
221430111
Jáchymova 26/2, 110 00 Staré Město
Nastartuj svou kariéru s PRK Partners
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, sdělujeme, že tento web využívá cookies. Pro jistotu taky prohlašujeme, že neobsahuje žádné alergeny. Více informací