O nás

O ELSA CAREER

Hledáte zaměstnání v právním odvětví? Portál ELSA Career je tu pro všechny studenty i absolventy právnických fakult a nejen pro ně. Nastartujte svou kariéru již dnes!

Co je to ELSA Career?

ELSA Career patří do rodiny projektů ELSA Česká republika, kde mimo ELSA Career naleznete například studentský časopis PrímaLEX nebo program STEP, který umožňuje studentům vydat se na zahraniční pracovní stáže po Evropě i mimo ni. Je to platforma, kde se setkávají dvě skupiny pracovního trhu; na jedné straně studenti právních fakult z celé České republiky, koncipienti, či právníci poptávající práci, a na straně druhé advokátní kanceláře, státní správa a jiní zaměstnavatelé.

Naším hlavním cílem bylo vytvořit platformu tak, aby byla co nejvíce intuitivní a uživatelsky přívětivá. Proto jsme při jejím přetvoření přidali filtry, díky kterým se Vám zobrazí pouze adekvátní pracovní nabídky.

Co je cílem projektu ELSA Career?

Naším hlavním cílem bylo vytvořit stránky tak, aby vyhovovaly požadavkům moderních technologií a byly co nejvíce intuitivní. Umožňují Vám tedy rychle vyhledat inzeráty, které jsou zajímavé přímo pro Vás.

Inzeráty však nejsou jediná věc, kterou na našem portálu naleznete. Můžete si také pročíst množství článků, zaměřených jak na situace související s hledáním práce (jak napsat životopis nebo jak se chovat na pracovním pohovoru), tak na problematiku některých právních odvětví.

Neváhejte a

Staňte se naším partnerem

Jste advokátní kancelář a zaujal Vás náš projekt? Staňte se naším partnerem.

Mezi naše partnery již patří:

Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, sdělujeme, že tento web využívá cookies. Pro jistotu taky prohlašujeme, že neobsahuje žádné alergeny. Více informací