O nás

O ELSA CAREER

Hledáte zaměstnání v právním odvětví? Portál ELSA Career je tu pro všechny studenty i absolventy právnických fakult a nejen pro ně. Nastartujte svou kariéru již dnes!

Co je to ELSA Career?

ELSA Career je uživatelsky přívětivá platforma, kde se setkávají dvě skupiny pracovního trhu; na jedné straně studenti právnických fakult z celé České republiky, koncipienti, či právníci poptávající práci, a na straně druhé advokátní kanceláře, státní správa a další zaměstnavatelé.

Co je cílem projektu ELSA Career?

Naším hlavním cílem bylo vytvořit stránky tak, aby vyhovovaly požadavkům moderních technologií a byly co nejvíce intuitivní. Umožňují Vám tedy rychle vyhledat inzeráty, které jsou zajímavé přímo pro Vás.

Inzeráty však nejsou jediná věc, kterou na našem portálu naleznete. Můžete si také pročíst množství článků, zaměřených jak na situace související s hledáním práce (jak napsat životopis nebo jak se chovat na pracovním pohovoru), tak na problematiku některých právních odvětví.

Neváhejte a

Staňte se naším partnerem

Zaujal Vás projekt? Staňte se našim partnerem!

Mezi naše partnery již patří:

Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, sdělujeme, že tento web využívá cookies. Pro jistotu taky prohlašujeme, že neobsahuje žádné alergeny. Více informací