Představujeme vám našeho Partnera

DENTONS

Dentons Europe CS LLP, organizační složka

Dentons je největší právní firma světa, která prostřednictvím talentovaných týmů působících ve více než 80 zemích reaguje na výzvy a příležitosti globálně propojeného světa. Právní a obchodní řešení, která Dentons nabízí, těží z pevných vazeb na lokální komunity a výsledků široce oceňovaných projektů zkvalitnění klientských služeb, včetně platformy Nextlaw zaměřené na inovace a strategické poradenství. Polycentrický přístup, orientace na hodnoty a smysluplné cíle, aktivní uplatňování principů diverzity a inkluze a prvotřídní kvalita týmu Dentons nám umožňují měnit status quo v oboru s cílem prosazovat zájmy klientů a společnosti v době Nové dynamiky.

Pražská kancelář

V pražské kanceláři Dentons působí tým více než 55 právníků. V České republice poskytujeme právní poradenství od roku 1991. Služby pražské kanceláře Dentons pokrývají jak transakční činnost, tak i právní záležitosti spojené s běžným provozem podniku. Zahraničním i domácím klientům poskytujeme široké spektrum služeb, včetně obchodního korporátního práva (fúze a akvizice, zakládání joint venture, restrukturalizace, corporate governance), private equity/venture capital, bankovnictví, financování a kapitálového trhu, realitních transakcí, pracovního a trestního práva, práva hospodářské soutěže, regulatorních otázek, compliance a související sporné agendy. Odborné skupiny i četní právníci pražského týmu Dentons jsou každoročně zařazováni mezi přední experty v řadě oblastí práva nezávislými mezinárodními odbornými hodnotícími publikacemi Chambers Global a Europe, Legal 500 a IFLR 1000.

 

partner získal následující

Ocenění

Vybraná ocenění

·        Druhá nejznámější a třetí nejoblíbenější právní firma, Acritas Global Elite Law Firm Brand Index, 2021

·        Právní firma roku pro mezinárodní kancelář, EPRAVO.CZ, 2016, 2019 a 2020

·        Právní firma roku v kategorii Bankovnictví a finance, EPRAVO.CZ, 2019 a 2020

·        9 x Právní firma roku v kategorii Developerské a nemovitostní projekty, EPRAVO.CZ

·        Právní firma roku v regionu střední a východní Evropy, Chambers Europe Awards, 2018

·        Mezinárodní právní firma roku, The Lawyer Awards, 2017

·        Evropská právní firma roku, Chambers Europe Awards, 2017

·        Právní firma v České republice, IFLR Women in Business Law Awards, 2016, 2017 a 2019

chcete pracovat pro partnera?

Kontakty

Sandra Kapustová
Talent Specialist
recruitment.prague@dentons.com
+420 236 082 111
V celnici 1034/6, 110 00 Praha 1, Czech Republic
Nastartuj svou kariéru s Dentons
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, sdělujeme, že tento web využívá cookies. Pro jistotu taky prohlašujeme, že neobsahuje žádné alergeny. Více informací