Představujeme vám našeho Partnera

DENTONS

Dentons je největší právní firmou světa a globálním synonymem pro kvalitu a přidanou hodnotu právních služeb. Patří mezi lídry žebříčků elitních právnických firem Acritas Global Elite Brand Index a BTI Client Service 30 Award. Prestižní byznysové a právní publikace ji uznávají za jednoho z největších inovátorů v právních službách, mimo jiné díky projektům Nextlaw Labs a Nextlaw Global Referral Network. Polycentrický přístup a prvotřídní kvalita týmu Dentons nám umožňuje měnit status quo v oboru s cílem prosazovat zájmy klientů ve více než 160 kancelářích ve více než 65 zemích světa.

Dentons v České republice

V České republice poskytujeme klientům právní poradenství od roku 1991, primárně v následujících oblastech: bankovnictví a financování, nemovitosti, insolvence a restrukturalizace, řešení soudních sporů a arbitráží, včetně trestní agendy, fúze a akvizice, korporátní a obchodní právo, pracovní právo a daňové právo. V kanceláři působí tým 65 právníků. Odborné skupiny i četní právníci pražské kanceláře jsou každoročně zařazováni mezi přední experty v různých oblastech práva nezávislými mezinárodními odbornými hodnotícími publikacemi, jako například Chambers Global, Chambers Europe, Legal 500, IFLR1000 i v prestižním domácím žebříčku EPRAVO.CZ Právnická firma roku.

Právnickým talentům nabízíme atraktivní pracovní příležitosti, zázemí k odbornému růstu, využití cizích jazyků a práci na zajímavých projektech v dynamickém a příjemném pracovním prostředí.

 

partner získal následující

Ocenění

Mezinárodní právnická firma roku

The Lawyer Awards 2017

Evropská právní firma roku 2017

Chambers Europe Awards 2017

Právnická firma roku pro mezinárodní kancelář 2016

EPRAVO.CZ

7x Právnická firma roku v kategorii Developerské a nemovitostní projekty

EPRAVO.CZ

Nejlepší právní firma v České republice

IFLR Women in Business Law Awards 2016 a 2017 

chcete pracovat pro partnera?

Kontakty

Martina Tintěrová
Talent Manager Czech Republic
martina.tinterova@dentons.com
+420 236 082 448
Platnéřská 4, 110 00 Praha 1, Czech Republic
Nastartuj svou kariéru s Dentons
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, sdělujeme, že tento web využívá cookies. Pro jistotu taky prohlašujeme, že neobsahuje žádné alergeny. Více informací