Koncipient / Koncipientka

Praha
Dentons
Koncipient
40 - 40 h/t
Praha

Koncipient / Koncipientka

Pro naši kancelář v Praze hledáme zajímavé kandidáty / kandidátky na pozici koncipienta nebo koncipientky. Čeká Vás práce v největší mezinárodní advokátní kanceláři na světě. Budete pracovat na různorodých projektech, což může být výhodou při následné přípravě na advokátní zkoušky. Na této pozici budete mít příležitost spolupracovat se seniornějšími právníky včetně partnerů na různorodých transakcích.

Požadavky:

schopnost pracovat v týmu;odevzdávat práci v dohodnutém termínu, být pečlivý;samostatně myslet, hledat a vymýšlet kreativní řešení;ovládat MS Office;mít komunikační a organizační dovednosti na velmi dobré úrovni;mít výbornou znalost českého a anglického jazyka (minimálně úroveň C1);mít pracovní nadšení a zápal pro advokacii.Nabízíme:

práci v moderním a dynamickém prostředí v samotném centru Prahy;možnost učit se od zkušenějších kolegů a zdokonalovat se ve svém oboru díky různým vzdělávacím aktivitám;příležitost pracovat pro prestižní klientelu z řad předních mezinárodních a českých společností;dlouhodobou spolupráci a možnost růstu;výborné finanční ohodnocení, řadu lákavých benefitů (např. stravenky, Multisport a/nebo Multipass kartu, 4 sick days, 25 dní dovolené, mobilní telefon atd.);možnost účastnit se firemních akcí. 

V případě zájmu o tuto pozici přiložte krátký motivační dopis, proč byste se chtěli stát součástí Dentons a Váš životopis. Oba dokumenty přiložte, prosím, v angličtině.

Shrnutí

Zaměstnavatel:Dentons
Místo výkonu práce:Praha
Pozice:Koncipient
Typ zaměstnavatele:Advokátní kancelář
Požadované jazyky:Angličtina
Časová dotace:40 - 40 hodin týdně
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, sdělujeme, že tento web využívá cookies. Pro jistotu taky prohlašujeme, že neobsahuje žádné alergeny. Více informací