STUDENT / STUDENTKA PRÁV

Praha
RÖDL & PARTNER, advokáti, v.o.s.
Právní asistent - 1. 2. 3. 4. nebo 5. ročník
140 Kč/h
8 - 40 h/t
Praha

Chceš se dále rozvíjet a vzdělávat?

RÖDL & PARTNER JE TOU SPRÁVNOU VOLBOU

NÁŠ PROFIL

Jako daňoví poradci, auditoři, advokáti, IT a podnikoví poradci jsme zastoupeni v 111 pobočkách v 51 zemích světa. Naši klienti celosvětově důvěřují 4.700 kolegům a kolegyním.

V České republice působíme od roku 1991, s více než 320 kolegy poskytujeme celé spektrum poradenství klientům v kancelářích v Praze a Brně.

Jsme držitelem prestižního ocenění Právnická firma roku 2012 až 2017 v oboru daňového práva.

Tvá náplň práce

bude příprava a vyřízení jednodušších právních podání, komunikace se soudy a úřady, asistence při jednání s klienty, úprava připravovaných smluv, nahlížení do spisu na soudech a další asistentské činnosti v rámci právního týmu.

Očekáváme

studenta právnické fakulty od 2. či 3. ročníku, spolehlivost, flexibilitu, výborný ústní i písemný projev, základní orientaci v právních předpisech a především ochotu učit se novým věcem. Mezi naše očekávání patří velmi dobrá znalost němčiny případně angličtiny (vzhledem k zaměření naší kanceláře je německý jazyk výhodou).

Nabízíme

získání různorodé praxe při studiu především v oblasti obchodního a daňového práva. Při výběru uchazečů na tyto pozice upřednostňujeme dlouhodobou formu spolupráce (tj. po období delší než je např. doba prázdnin), abychom mohli studenty dobře poznat a zvážit tak možnost nabídky pozice koncipienta po ukončení studia. Finanční ohodnocení se pohybuje v rozmezí od 110 Kč do 140 Kč dle uzavřeného ročníku studia.

Chceš s námi pracovat?

Pošli prosím své CV přímo do HR oddělení společnosti Rödl & Partner na adresu: roedl@roedl.com.

Shrnutí

Zaměstnavatel:RÖDL & PARTNER, advokáti, v.o.s.
Místo výkonu práce:Praha
Pozice:Právní asistent - 1. 2. 3. 4. nebo 5. ročník
Právní odvětví:Obchodní právo
Požadované jazyky:Němčina, Angličtina, Čeština
Odměna:140 Kč/h