Advokátní koncipient/koncipientka

Plzeň
ŘANDA HAVEL LEGAL advokátní kancelář s.r.o.
Koncipient
8 - 40 h/t
Plzeň

Koho hledáme?

Očekáváme:

•            Ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru práva v České republice

•            Velmi dobrou úroveň odborných znalostí, ochotu pro další vzdělávání a odborný růst

•            Praxe z advokátní kanceláře výhodou

•            Vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu

•            Schopnost týmové práce

•            Výbornou znalost anglického jazyka, znalost dalších jazyků vítána

•            Dokonalé profesionální vystupování

•            Proaktivitu, samostatnost a komunikační schopnosti

Náplň práce

Nabízíme:

•            Zajímavou a kreativní práci v renomované advokátní kanceláři

•            Možnost dalšího profesního růstu a seberealizace

•            Příležitost pracovat pro prestižní klientelu z řad předních mezinárodních i českých společností

•            Mladý a přátelský pracovní kolektiv

•            Finanční ohodnocení odpovídající výkonu a pracovnímu nasazení

Další informace o pozici

•            Termín zahájení spolupráce - dohodou

Shrnutí

Zaměstnavatel:ŘANDA HAVEL LEGAL advokátní kancelář s.r.o.
Místo výkonu práce:Plzeň
Pozice:Koncipient
Právní odvětví:Obchodní právo, Občanské právo, Právo duševního vlastnictví, Energetické právo
Požadované jazyky:Čeština, Angličtina