ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA V ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘI

Praha
Hajek Zrzavecky
Koncipient
40 - 40 h/t
Praha

  1. Náplň práce:
  2.

  • obecná praxe v advokátní kanceláři v rámci různých právních odvětví
  • podílení se na zajímavých kauzách ve spolupráci s advokáty
  • příprava různorodé právní dokumentace a podání na soudy
  • účast na jednáních s klienty a due diligence
  • samostatná koordinace úkolů a vedení jednodušších kauz

  1. Požadujeme:
  2.

  • absolvent/ka právnické fakulty
  • kritické myšlení a otevřenost
  • schopnost analýzy a argumentace
  • spolehlivost a zájem o kvalitu vlastních výstupů
  • pokročilá znalost anglického jazyka, další jazyk výhodou
  • kvalitní písemný projev a uživatelská znalost MS Office
  • dlouhodobá spolupráce
  • předchozí praxe vítána, není však podmínkou

  1. Nabízíme:
  2.

  • zajímavá a různorodá práce v naší advokátní kanceláři
  • výkon koncipientské praxe v rámci různých právních odvětví
  • osobní přístup a příležitost karierního růstu
  • možnost účastnit se firemních akcí
  • motivující finanční ohodnocení
  • benefity – výuka jazyků, Multisport
  • Další informace o kanceláři naleznete na www.hajekzrzavecky.cz
  • V případě zájmu zašlete, prosím, svůj životopis spolu s fotografií a motivačním dopisem na e-mailovou adresu: jankovicova@hajekzrzavecky.cz.

Shrnutí

Zaměstnavatel:Hajek Zrzavecky
Místo výkonu práce:Praha
Pozice:Koncipient
Právní odvětví:Obchodní právo, Jiné
Požadované jazyky:Čeština, Angličtina