Právní asistent/ ka na částečný úvazek

Praha
Skils s.r.o. advokátní kancelář
Administrativní pracovník
20 - 20 h/t
Praha

Advokátní kancelář sídlící v centru Prahy hledá kandidátky na pozici právního asistenta/ky na částečný úvazek. Vhodné pro studenty VŠ. Nástup dohodou.

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • dobrá znalost Wordu – formátování a úprava textu
  • vynikající znalost českého jazyka
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • pečlivost, spolehlivost, logické myšlení, schopnost stanovit si priority
  • příjemné vystupování, časová flexibilita, týmový hráč
  • předchozí praxe v administrativě výhodou

Nabízíme:

  • práci v prestižní a stabilní společnosti
  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • 5 sick days
  • nadstandardní lékařská péče
  • fyzioterapie
  • kvalifikované zaškolení a možnost dalšího vzdělávání
  • občerstvení na pracovišti
  • milý kolektiv a příjemné pracoviště v centru Prahy

Pracovní náplň:

  • administrativní podpora týmu právníků
  • práce s dokumenty ve Wordu, Excelu a PowerPointu,
  • správa pracovních cest (letenky, ubytování)
  • další asistentské a administrativní práce dle aktuálních požadavků

Pracovní úvazek: částečný (20 hodin týdně, PO - PÁ 17:00 – 21:00), vhodné pro studenty VŠ (po domluvě maximální vstřícnost během zkouškového období)

Shrnutí

Zaměstnavatel:Skils s.r.o. advokátní kancelář
Místo výkonu práce:Praha
Pozice:Administrativní pracovník
Typ zaměstnavatele:Advokátní kancelář
Požadované jazyky:Angličtina, Čeština
Časová dotace:20 - 20 hodin týdně