ADMINISTRÁTOR/KA VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK

Brno
Plus Tender, s.r.o.
Právník
30000 Kč/měsíc
8 - 40 h/t
Brno

skupina Plus Projekt, s.r.o.

Pro mladou avšak dynamicky se rozvíjející společnost hledáme nového člena týmu oddělení veřejných zakázek na pozici právník/administrátor.

Máte zájem o:

• hlavní pracovní poměr v příjemném prostředí centra města

• stabilní zázemí společnosti věnující se projektovému řízení a veřejným zakázkám,

• spolupráci s přátelským kolektivem,

• benefity jako jsou stravenky, teambuildingy, možnost zapůjčení služebního vozidla pro soukromé účely a další?

Pokud ano, líbila by se Vám náplň práce, která by zahrnovala zejména:

• samostatnou administraci průběhu různých druhů zadávacích řízení,

• poskytování odborných konzultací a právní podpory,

• přípravu soukromoprávních smluv a zadávacích podmínek,

• drobnou interní právničinu atd.?

Měli bychom velký zájem o posilu, která má tyto přednosti:

• ukončené vysokoškolské vzdělání právního směru,

• pečlivost, pracovitost a svědomitost,

• dobrou znalost práce na PC (Microsoft Word, Excel, PowerPoint),

• řidičský průkaz skupiny B (není podmínkou),

• ochotu učit se novým věcem

• ideálně zkušenosti s administrací veřejných zakázek po dobu minimálně 2 let.

Plat dle zkušenosti 25.000-45.000 kč

Shrnutí

Zaměstnavatel:Plus Tender, s.r.o.
Místo výkonu práce:Brno
Pozice:Právník
Požadované jazyky:Čeština
Odměna:30000 Kč/měsíc