Asistent soudce

Liberec
Krajský soud v Ústí nad Labem-pobočka v Liberci
Jiné
8 - 40 h/t
Liberec

Koho hledáme?

Náplň práce

provádění úkonů souvisejících s rozhodovací činností soudce, v rozsahu vymezeném právními předpisy a další činnosti dle pokynů soudce

Další informace o pozici

Požadavky a předpoklady:

- ukončené vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oboru právo na vysoké škole v České republice

- státní občanství České republiky

- trestní bezúhonnost

- zdravotní způsobilost

- praxe vítána ale není podmínkou

- vhodné i pro čerstvé absolventy

Platové podmínky:

- zařazení ve 13. platové třídě dle vl. nařízení 341/2017 Sb. v platném znění, tarifní plat dle rozsahu započtené praxe v rozpětí 29 410 Kč – 43 370 Kč

- zvláštní příplatek 1 300 Kč

- možnost přiznání osobního příplatku

Další podmínky pracovního vztahu:

- 5 týdnů dovolené

- 5 dnů indispozičního volna

- pružná pracovní doba s měsíčním vyrovnáním

- možnost práce z domova

- možnost dalšího vzdělávání prostřednictvím justiční akademie (resortní vzdělávací zařízení)

- možnost přípravy na složení justiční zkoušky

- systematické zapracování a uvedení do pracovní pozice

- příspěvek na produkty zajištění na stáří, na dovolenou a kulturní a sociální potřeby prostřednictvím osobních účtů z FKSP

- stravenkový paušál 116 Kč za odpracovanou směnu

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis s motivačním dopisem či přímo kontaktujte správu pobočky krajského soudu v Liberci

Zaměstnavatel:Krajský soud v Ústí nad Labem-pobočka v Liberci
Místo výkonu práce:Liberec
Pozice:Jiné
Typ zaměstnavatele:Justice
Právní odvětví:Jiné
Požadované jazyky:Čeština