Student / Studentka právnické fakulty

Praha
Giese & Partner, s.r.o.
Právní asistent - 3. 4. nebo 5. ročník
16 - 24 h/t
Praha

Koho hledáme?

  • Mezinárodní advokátní kancelář Giese & Partner, s.r.o. se sídlem v centru Prahy hledá studenta/studentku 3. - 5. ročníku právnické fakulty se znalostí německého a anglického jazyka alespoň na základní úrovni.

Náplň práce

  • Právní rešerše, příprava právních dokumentů, asistence advokátům, jednání s úřady, různorodé administrativní činnosti

Další informace o pozici

  • Nabízíme finanční ohodnocení od 180,- Kč/hod., úhradu nákladů za učebnice, kartu MultiSport, teambuildingové akce a další benefity
  • dlouhodobou spolupráci s možností získání praktických zkušeností pod odborným dohledem tutora
  • moderní pracovní prostředí v centru Prahy a fajn kolektiv

Shrnutí

Zaměstnavatel:Giese & Partner, s.r.o.
Místo výkonu práce:Praha
Pozice:Právní asistent - 3. 4. nebo 5. ročník
Právní odvětví:Obchodní právo, Občanské právo, Mezinárodní právo, Pracovní právo, Energetické právo, Finanční právo
Požadované jazyky:Němčina, Angličtina