Advokátní koncipient se všeobecným zaměřením

Praha
Eversheds Sutherland, advokátní kancelář, s.r.o.
Koncipient
40000 Kč/měsíc
40 - 40 h/t
Praha

Náplň práce:

  • zapojení do právních případů ve většině právních oblastí s podporou pro získání expertízy ve zvolené oblasti
  • spolupráce na projektech od začátku až do konce
  • účast na mezinárodních projektech ve spolupráci s kolegy z mezinárodní sítě Eversheds Sutherland
  • uplatnění najdeme pro koncipienty všech stupňů seniority

Co od úspěšného kandidáta očekáváme:

  • ukončené právnické vzdělání na vysoké škole v ČR
  • oceníme praxi advokátního koncipienta či právní praxi během studia
  • dobrý přehled v právní problematice
  • motivovaný a aktivní přístup k práci
  • pečlivost, spolehlivost a loajalitu
  • schopnost logického a samostatného uvažování, ale i týmového ducha
  • touhu rozvíjet se odborně i po osobní stránce
  • angličtinu na velmi dobré úrovni, němčina nebo další jazyk výhodou

Nabízíme:

  • kariérní růst – máme zájem o dlouhodobou spolupráci a podporujeme zdravé ambice
  • příležitost nastartovat a rozvinout kariéru v advokátní kanceláři, která kombinuje přátelské prostředí a mezinárodním know-how a špičkovou kvalitou služeb
  • individuální přístup a vzájemnou podporu
  • možnost spolupráce se špičkovými odborníky
  • zapojení do komplexních projektů od samotného počátku práce u nás, a to včetně účasti na jednání s klienty
  • talent, píli a týmovou práci dokážeme odpovídajícím způsobem finančně ocenit
  • práci v moderních prostorách v Praze na Florenci s nádhernou terasou v blízkosti metra a tramvajové zastávky
  • práci i zábavu (nepracovní firemní akce)

Zní Ti to dobře? Dej nám o sobě vědět a my Ti ukážeme, že jsme přesně ten tým, ve kterém chceš pracovat. Na Tvé CV a pár slov o tom, proč zrovna Ty a my, se těší Martina a tým Eversheds Sutherland.

Zaměstnavatel:Eversheds Sutherland, advokátní kancelář, s.r.o.
Místo výkonu práce:Praha
Pozice:Koncipient
Právní odvětví:Obchodní právo, Pracovní právo, Právo duševního vlastnictví, Energetické právo, Finanční právo, Správní právo, Jiné
Požadované jazyky:Angličtina
Odměna:40000 Kč/měsíc