Student/ka s nadšením hlavně pro obchodní právo nebo litigace

Praha
eLegal advokátní kancelář s. r. o.
Právní asistent - 3. 4. nebo 5. ročník
200 Kč/h
8 - 40 h/t
Praha

Jak to u nás (ne)chodí:

S kolegy i klienty mluvíme lidsky a srozumitelně. Nesnášíme aroganci nebo alibismus. Problémy řešíme, nepřehazujeme na druhé a vždycky se snažíme najít cestu. Fakturované hodiny nejsou středobodem všeho, co děláme. A na nějaké hierarchie si taky moc nepotrpíme.

Spolupracujeme spolu, respektujeme se a jsme dobrá parta, co spolu tráví čas i po práci. Motivujeme se například ve sportovní challenge (společně běháme, jezdíme na kole, meditujeme při józe), rádi zajdeme na společné pivo. Snažíme se advokacii neustále inovovat a učit se i z jiných oborů. Studentům se snažíme co nejvíc dávat feedback a rozvíjet silné i ty slabší stránky.

Co budete dělat:

Rozhodně ne vařit kafe a skenovat stohy dokumentů. Na to máme office. Vás chceme na právní práci a podporu koncipientů a advokátů. Sem tam to samozřejmě bude i drobná administrativa, ale vždy s právním základem. Dostanete se jak k dlouhodobějším projektům, tak i k menším, kde můžete získat spoustu bezprostředních zkušeností přímo s klienty. Nahlédnete do světa startupů, fintech, e-commerce IT ale i úspěšných českých rodinných firem.

Jak vypadá náš ideální student

  • aktuálně končí třetí nebo čtvrtý ročník studia
  • má zkušenosti s prací v AK, ideálně s obchodním / korporátním právem (příprava základních dokumentů na OR, ESM, příprava valných hromad, podpora při transakcích, due-dilligence, apod.) nebo litigacemi
  • je pečlivý, zodpovědný a chce na sobě pracovat
  • má dobrý písemný projev a právo ho baví
  • umí jít po zdroji a do problému se zdravě zavrtat, ideálně se znalostí Beck online
  • bude týmový hráč, a to jak v kanclu, tak třeba při sportu
  • občas s námi zajde i po práci posedět nebo vyjede na kolo
  • má smysl pro humor a hledá kancelář s dobrou atmosférou

Co nabízíme my:

  • práci na zajímavých případech, při zachování worklife balance
  • pravidelný feedback a vedení od zkušenějších kolegů
  • flexibilní pracovní dobu na 2–4 dny v týdnu
  • pochopení o zkouškovém
  • možnost osobního růstu (konference, články, školení)
  • prostor pro vlastní nápady a posouvání naší kanceláře vpřed
  • kanceláře v Karlíně, a v nich fajn kolektiv
  • MultiSportku
  • odměnu od 200 Kč/hod

Více informací najdete na našem webu: https://elegal.cz

Těšíme se na Vás!

Shrnutí

Zaměstnavatel:eLegal advokátní kancelář s. r. o.
Místo výkonu práce:Praha
Pozice:Právní asistent - 3. 4. nebo 5. ročník
Právní odvětví:Obchodní právo
Požadované jazyky:Čeština, Angličtina
Odměna:200 Kč/h