Koncipient/ka v mezinárodní advokátní kanceláři

Praha
DLA Piper Prague LLP
Koncipient
8 - 40 h/t

DLA Piper je mezinárodní advokátní kancelář působící na českém trhu od roku 1992. DLA Piper má pobočky ve více než 40 zemích napříč Amerikou, Evropou, Blízkým východem, Afrikou a oblastí Asie a Tichomoří, které poskytují komplexní právní poradenství. Pražská pobočka se specializuje především na poradenství v oblasti obchodního práva, nemovitostí, pracovněprávních vztahů, fúzí a akvizic, bankovních a finančních transakcí, soudních sporů a litigací.

DLA Piper Praha hledá do svého týmu nového kolegu / kolegyni na pozici Koncipient/ka.

Pozice je vhodná pro juniorní koncipienty.

Máte rád/a výzvy a nebojíte se být součástí globálního týmu? Chtěli bystě se pohybovat v transakčním či korporátním právu? Tak čtěte dál, možná právě hledáme Vás.

Co Vás čeká:

  • spolupráce na projektech pro mezinárodní lídry ve svém oboru i lokální klienty
  • spolupráce s celou globální sítí advokátů, denní použití angličtiny
  • příležitost zapojit se a získat zkušenosti s prakticky všemi oblastmi práva
  • mentoring od zkušenějších kolegů

Jaké kvality a zkušenosti byste měl/a mít:

  • praxe na pozici advokátního koncipienta v délce 1 roku výhodou
  • zkušenosti v oblastech transakčního, či korporátního práva výhodou
  • pokročilou znalost AJ slovem i písmem (znalost dalšího jazyka výhodou)
  • aktivní přístup k řešení právních problémů
  • schopnost týmové práce
  • aktivní přístup k řešení právních problémů a schopnost tato řešení odprezentovat
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • profesionální vystupování
  • právo Vás baví a chcete se v něm rozvíjet

Co nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • mezinárodní vzdělávací program, odborné kurzy a semináře hrazené advokátní kanceláří
  • zapojení do globálních projektů
  • mladý a přátelský kolektiv
  • balíček benefitů: EAP, stravenkový paušál, MultiSport karta, 25 dní dovolené, občerstvení na pracovišti, měsíční akce pro zaměstnance, minimálně 3x ročně firemní akce a další firemní oslavy
  • a hlavně získáte potřebné zkušenosti k přípravě na advokátní zkoušky!

Zašlete nám tvůj životopis v anglickém jazyce a budeme se těšit na osobní setkání v samotném srdci Prahy.

Nástup je možný ihned, ale rádi si na Vás počkáme.

Shrnutí

Zaměstnavatel:DLA Piper Prague LLP
Místo výkonu práce:Praha
Pozice:Koncipient
Právní odvětví:Obchodní právo, Finanční právo
Požadované jazyky:Angličtina