Právní Asistent/ka / Paralegal

Praha
Dentons
Právní asistent - 3. 4. nebo 5. ročník
200 Kč/h
20 - 40 h/t
Praha

Koho hledáme?

Pro dlouhodobou spolupráci hledáme studenty od ukončených třetích ročníků českých právnických fakult s výbornou znalostí českého a anglického jazyka a případně dalšího jazyka, dobrými studijními výsledky, uživatelskou znalostí PC a chutí pracovat a dále se vzdělávat a učit novým věcem.

Náplň práce

Nabízíme příležitost získat placenou praxi, odborně růst, využít cizí jazyky a pracovat se špičkovými právníky v dynamickém a příjemném pracovním prostředí. Budete mít možnost spolupracovat na zajímavých mezinárodních projektech a v případě velmi dobrých pracovních výsledků dále kariérně růst v rámci Dentons. Po řádném zaučení nabízíme také možnost občas využít home office.

Další informace o pozici

Očekáváme vysoké pracovní nasazení, pečlivost, spolehlivost, ochotu a zaujetí pro práci. Hledáme ty, kteří jsou schopni pracovat sami, ale zároveň i v týmu a jsou připraveni se podílet se na dalším rozvoji kanceláře a růst spolu s ní.

Nástup: dle dohody

Mzda: 200+ Kč/hod

Pracovní doba: 20h – 40h (dle dohody) týdně

Jazyky: čeština a angličtina

Shrnutí

Zaměstnavatel:Dentons
Místo výkonu práce:Praha
Pozice:Právní asistent - 3. 4. nebo 5. ročník
Typ zaměstnavatele:Advokátní kancelář
Požadované jazyky:Angličtina
Časová dotace:20 - 40 hodin týdně
Odměna:200 Kč/h