Student/ka PF

Praha
Chrenek, Toman, Kotrba advokátní kancelář spol. s r.o.
Právní asistent - 3. 4. nebo 5. ročník
8 - 24 h/t

Pro pražskou kancelář aktuálně hledáme studentku/studenta na pozici právního asistenta.

Požadujeme:

  • student/ka vysoké školy s právnickým zaměřením
  • praxe v administrativě výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC
  • skvělá pravopisná a gramatická dovednost – psaní všemi deseti
  • anglický jazyk
  • dobré vyjadřovací a komunikační schopnosti
  • zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, aktivní přístup k práci, časová flexibilita

Náplň práce:

  • administrativní podpora advokátů a koncipientů

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dohodu o pracovní činnosti
  • získání neocenitelné praxe a zkušeností v právním prostředí
  • možnost stát se součástí týmu profesionálů
  • možnost nástupu ihned nebo dle dohody

Pokud vás nabídka zaujala, vyplňte, prosím, kontaktní formulář.

Zaměstnavatel:Chrenek, Toman, Kotrba advokátní kancelář spol. s r.o.
Místo výkonu práce:Praha
Pozice:Právní asistent - 3. 4. nebo 5. ročník
Požadované jazyky:Angličtina, Čeština