ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT(KA) se zaměřením zejména na právo nemovitostí (Praha)

Praha
Chrenek, Toman, Kotrba advokátní kancelář spol. s r.o.
Koncipient
8 - 40 h/t
Praha

PŘEDNÍ ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ HLEDÁ DO SVÉHO TÝMU

ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA SE ZAMĚŘENÍM ZEJMÉNA NA PRÁVO NEMOVITOSTÍ

Požadujeme:

•            vysokoškolské vzdělání na právnické fakultě v ČR

•            vysokou úroveň odborných znalostí

•            aktivní přístup a samostatnost

•            časovou flexibilitu

•            znalost anglického jazyka

•            vhodné pro absolventy

Pracovní náplň:

•           agenda práva nemovitostí, a to jak v soukromoprávní rovině (příprava a revize smluvní dokumentace, zastupování klienta při transakcích, příprava či změna prohlášení vlastníka, prověřování nemovitostí, aj.), tak v rovině veřejnoprávní (řízení o vydání územního rozhodnutí či stavebního povolení (nově o povolení záměru).

•           ostatní smluvní agenda (příprava a revize smluv, zastupování klienta při jednání s druhou stranou)

•           litigace

•           možnost zapojení i do dalších specializací v rámci našeho týmu, mezi které patří především pracovní právo, insolvenční právo nebo restituční předpisy.

Nabízíme:

•            specializaci v oblasti soukromého práva (právo nemovitostí, smluvní agenda, litigace) i veřejného práva (správní právo, zejména potom stavební právo veřejné)

•            profesní růst pod vedením špičkových advokátů

•            práci v příjemném kolektivu s odborným vedením v dané oblasti práva

Shrnutí

Zaměstnavatel:Chrenek, Toman, Kotrba advokátní kancelář spol. s r.o.
Místo výkonu práce:Praha
Pozice:Koncipient
Typ zaměstnavatele:Advokátní kancelář
Právní odvětví:Jiné
Požadované jazyky:Angličtina
Časová dotace:8 - 40 hodin týdně