Administrativní pracovník/pracovnice

Plzeň
AK Blažek, Čížek, Klesa s.r.o.
Administrativní pracovník
36 - 40 h/t
Plzeň

Koho hledáme?

Advokátní kancelář Blažek, Čížek, Klesa s.r.o. se sídlem v Plzni, Riegrova 223 20, hledá do svého týmu ADMINISTRATIVNÍHO PRACOVNÍKA či ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI.

Nabízíme

Zajímavou práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu, zázemí stabilní advokátní kanceláře, motivující finanční ohodnocení a balíček zaměstnaneckých benefitů.

Nástup možný IHNED.

Náplň práce

Požadujeme středoškolské vzdělání s maturitou, organizační schopnosti, schopnost rychle se orientovat, časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, schopnost samostatné, ale i týmové práce. Znalost anglického, německého či ruského jazyka výhodou. Uživatelská znalost práce na PC (MS Office), znalost práce s Advokátním spisem, Codexisem a Beck-online taktéž výhodou.

Kontaktní osoba

Martina Kadaníková

kancelar@akblazek.cz

377220343

Shrnutí

Zaměstnavatel:AK Blažek, Čížek, Klesa s.r.o.
Místo výkonu práce:Plzeň
Pozice:Administrativní pracovník