12. 04. 2018

Legal workshop s Mališ Nevrkla Legal - poslední den na přihlašování

ELSA Česká republika Tě ve spolupráci s advokátní kanceláří Mališ Nevrkla Legal zve na další ročník Legal Workshopu, tentokrát zaměřeného na problematiku náhrady újmy při ublížení na zdraví! :)

Celý blok bude veden MUDr. Mgr. Danielem Mališem, LL.M., specialistou na medicinské právo a advokátem v advokátní kanceláři Mališ Nevrkla Legal. Dalším zajímavým hostem a účastníkem na workshopu bude i JUDr. Petr Vojtek z NS.

Pokud Tě zajímá, jaké jsou klady a zápory metodiky k náhradě nemajetkové újmy na zdraví, jak se na řešení těchto problémů dívá česká advokátní praxe a jestli je vhodné, aby byla náhrada újmy při ublížení na zdraví upravena „dvojkolejně“ v rámci občanskoprávních i pracovněprávních vztahů, neváhej a přihlaš se na letošní ročník našeho Legal Workshopu.

Přihlášky ve formě svého životopisu v českém i anglickém jazyce pošli do čtvrtka 12. 4. 2018 na e-mail: lucie.burdova@mn-legal.eu.

Těšíme se na Tebe!

Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, sdělujeme, že tento web využívá cookies. Pro jistotu taky prohlašujeme, že neobsahuje žádné alergeny. Více informací