Večerní recepční

Praha
Dentons
Administrativní pracovník
150 Kč/h
8 - 40 h/t

Pro naši pražskou kancelář Dentons kontinuálně obsazujeme pozici Večerní recepční. Pozice je vhodná zejména pro studenty nižších ročníků, kteří chtějí získat placenou praxi v mezinárodní advokátní kanceláři a dostat šanci profesně růst. Stanete se nepostradatelnou ‚‚pravou rukou‘‘ našim špičkovým právníkům, od kterých se toho můžete spoustu naučit.

Náplň práce

  • Vedení recepce, uvítání a uvádění návštěv;
  • Vyřizování a přepojování telefonických hovorů a zaznamenávání vzkazů;
  • Zajištění bezproblémového chodu recepce, zasedacích místností a přilehlých prostor;
  • Vyřizování kurýrních služeb, objednávání taxi, občerstvení;
  • Příprava drobného občerstvení na meetingy;
  • Kopírování, skenování a vazby dokumentů;
  • Vyřizování operativních věcí ve firmě dle požadavků kolegů;
  • Podpora při organizaci a zajištění společenských firemních akcí.

Požadavky

  • Znalost českého a anglického jazyka na velmi dobré úrovni;
  • Znalost práce na PC (Outlook, Word, Excel);
  • Reprezentativní a vstřícné vystupování, pečlivost, svědomitost;
  • Profesionální přístup a organizační dovednosti.

Nabízíme

  • Práci na 2 – 3 dny v týdnu od 16.00 do 21.00;
  • Přes léto možnost práce 8 hodin denně (zástup za denní recepční);
  • Finanční ohodnocení 150 Kč/hod. a řadu benefitů;
  • Cennou praxi v největší právní firmě světa;
  • Příležitost k odbornému růstu a perspektivu dlouhodobé spolupráce;
  • Přátelský kolektiv, který Vám bude oporou;
  • Různé firemní akce (teambuilding, letní kino u nás na terase, vánoční večírky,..).

V případě zájmu zašlete, prosím, životopis s průvodním dopisem v českém a anglickém jazyce.

Shrnutí

Zaměstnavatel:Dentons
Místo výkonu práce:Praha
Pozice:Administrativní pracovník
Požadované jazyky:Čeština, Angličtina
Odměna:150 Kč/h