Právní asistent/ka VEŘEJNÉ ZAKÁZKY

Brno
Plus Tender, s.r.o.
Právní asistent - 4. nebo 5. ročník
120 Kč/h
8 - 40 h/t
Brno

Plus Tender s. r. o.

je přední česká společnost působící v oblasti administrace veřejných zakázek, člen skupiny Plus Projekt

Právní asistent/asistentka

Odvádíme dobrou práci, tak hledáme spolupráci! Zjistili jsme, že zakázek nám stále přibývá, tak jsme se rozhodli náš právnický tým posílit o nového člena.

Máte zájem o:

  • výkon povinné praxe nebo jen o získání zkušeností ze žádaného a specializovaného odvětví práva v příjemném prostředí centra města Brna,
  • stabilní zázemí zavedené společnosti věnující se veřejným zakázkám,
  • dlouhodobou spolupráci s mladým a přátelským kolektivem pod taktovkou Petra,
  • benefity jako jsou multisport karta, teambuildingy a další?

Pokud ano, líbila by se Vám náplň práce, která by zahrnovala zejména:

  • přípravu podkladů pro jednotlivé fáze různých druhů zadávacích řízení,
  • účast s právníkem nebo administrátorem veřejných zakázek na dílčích jednáních s klienty a na jednáních komisí,
  • zpracovávání rešerší,
  • příležitostnou právní agendu z oblasti občanského, obchodního a správního práva,
  • zajišťování dílčích úkolů?

Měli bychom velký zájem o posilu, která má tyto přednosti:

  • student/ka 3., 4. nebo 5. ročníku právnické fakulty,
  • pečlivost, pracovitost a svědomitost,
  • dobrou znalost práce na PC (Microsoft Word, Excel, PowerPoint),
  • řidičský průkaz skupiny B (není podmínkou),
  • ochotu učit se novým věcem (předchozí zkušenosti v oboru nejsou nutné).

nástupní plat je 120 kč/hod.

 V případě zájmu se na nás neváhejte obrátit a zašlete svůj životopis na adresu office@plusprojekt.cz s předmětem „Právní asistent/asistentka“.

Office:

Třída Kapitána Jaroše 13, Brno

Shrnutí

Zaměstnavatel:Plus Tender, s.r.o.
Místo výkonu práce:Brno
Pozice:Právní asistent - 4. nebo 5. ročník
Požadované jazyky:Čeština
Odměna:120 Kč/h