Právní asistent/ka - pochůzkář v advokátní kanceláři

Praha
HAVEL & PARTNERS
Právní asistent - 1. nebo 2. ročník
120 Kč/h
16 - 16 h/t
Praha

Jsi na začátku studia právnické fakulty a hledáš dlouhodobou brigádu v právním oboru? Rád/a zařizuješ různé záležitosti, jsi zodpovědný/á a dobrá komunikace je tvoje silná stránka? Nabízíme startovací pozici pro studenty práv s ambicí se postupně posunout do některého z našich týmů a zapojit se do právní práce.

Náplň práce

  • vyřizování různých pochůzek pro kancelář
  • zajištění podání na soudy, úřady a další instituce
  • vyzvedávání soudních usnesení, zajišťování nahlížení do spisů
  • zajišťování úředně ověřených kopií a výpisů z veřejných listin
  • apostilace dokumentů mířících do zahraničí
  • různá drobná administrativní výpomoc v rámci kanceláře

Očekáváme

  • studium VŠ v ČR (vhodné zejména pro studenty 1.- 2. ročníků právnických fakult)
  • možnost pracovat dva dny v týdnu od 9:00 - 17:30 (nástup možný ihned)
  • dobré komunikační dovednosti
  • schopnost týmové práce
  • loajalitu ke kanceláři a zájem o trvalý profesní růst v rámci kanceláře

Nabízíme

  • zajímavou pracovní příležitost v přátelském kolektivu trvale rostoucí česko-slovenské advokátní kanceláře
  • odměna 120Kč/hod
  • dlouhodobou spolupráci
  • podporu Vašeho dalšího vzdělávání a rozvoje a případný postup na pozici Právního asistenta/ky a zapojení se do odborné právní práce
  • moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv

Shrnutí

Zaměstnavatel:HAVEL & PARTNERS
Místo výkonu práce:Praha
Pozice:Právní asistent - 1. nebo 2. ročník
Typ zaměstnavatele:Advokátní kancelář
Časová dotace:16 - 16 hodin týdně
Odměna:120 Kč/h