Student - Paralegal

Praha
CHSH Kališ & Partners
Právní asistent - 4. nebo 5. ročník
100 Kč/h
8 - 40 h/t
Praha

Kdo jsme?

Jsme významnou advokátní kanceláří se sídlem v centru Prahy, která je součástí mezinárodní sítě advokátních kanceláří CHSH s centrálou ve Vídni.

Koho hledáme?

Chceme tým posílit o studenta 4. ročníku jakékoliv právnické fakulty v České republice s minimálně 2 letou předchozí praxí na studentské pozici v advokátní kanceláři na pozici paralegala.

Co Tě u nás čeká?

Začínáme s jednoduššími a ad hoc zadanými úkoly od advokátních koncipientů, tak i partnerů. Většinou se velmi rychle posouváme k asistenci s organizací transakce i k účasti na jednání s klienty tak, aby měli i nejmladší kolegové komplexní přehled o transakcích a jednáních

s klienty. Nevyhneme se ani rešerším a přípravě formálních podkladů a dokumentů.

Jak Tě odměníme?

Odměnou - samozřejmě kromě té zajímavé finanční s postupným navyšováním - Ti bude profesní a vědomostní růst. Zároveň strávíte čas v týmu s kolegy, kteří jsou profesionálové a budou Ti chtít předat své zkušenosti. Tím, že máme ´plochou´ strukturu, na transakcích budeš spolupracovat jak s koncipienty, tak s advokáty a partnery.

Ještě během studia můžeš nastoupit na pracovní poměr a následně po ukončení školy začít svou koncipientskou praxi.

Chceme, aby se každý cítíl součástí týmu, kromě práce se můžeš kolegy potkat i na pravidelných teambuildingových a firemních akcích.

Co od Tebe očekáváme?

Hledáme člověka, který bude kromě jiného oplývat chutí učit se novým věcem, analytickým myšlením, dobrou úrovní odborných znalostí v oblasti platného práva, smyslem pro odpovědnost

a detail a týmovým duchem. Vzhledem k portfoliu našich klientů a transakcí budeme požadovat i aktivní znalost anglického jazyka. Znalost ruského a/nebo německého jazyka je velkou výhodou.

Pokud jsi dočetl až sem, splňuješ naše požadavky a máš chuť být součástí našeho týmu, neváhej, vem svůj životopis a zašli jej na alzbeta.buchtikova@chsh.cz , v případě dalších dotazů se neváhej ozvat Alžbětě na tel. +420 221 111 711. 

Shrnutí

Zaměstnavatel:CHSH Kališ & Partners
Místo výkonu práce:Praha
Pozice:Právní asistent - 4. nebo 5. ročník
Typ zaměstnavatele:Advokátní kancelář
Právní odvětví:Obchodní právo, Občanské právo, Trestní právo, Pracovní právo
Požadované jazyky:Angličtina
Časová dotace:8 - 40 hodin týdně
Odměna:100 Kč/h
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, sdělujeme, že tento web využívá cookies. Pro jistotu taky prohlašujeme, že neobsahuje žádné alergeny. Více informací