Právník v oblasti dohledu nad peněžním oběhem

Praha
Česká národní banka
Právník
8 - 40 h/t
Praha

ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA

vyhlašuje vnější výběrové řízení k obsazení pracovní pozice

v sekci peněžní v ústředí v Praze.

Hledáme kolegu/kolegyni pro posílení 5členného týmu v oblasti dohledu nad dodržováním zákona o oběhu bankovek a mincí.

Náplň práce zahrnuje zejména:

  • zpracování materiálů, podkladů, připomínek a stanovisek k materiálům týkajícím se zákona o oběhu bankovek a mincí,
  • kontroly na místě a dohled na dálku v oblasti peněžního oběhu podle platné legislativy, včetně zpracování protokolů a námitkových řízení ke kontrolám,
  • zpracování návrhů opatření mimo správní řízení, včetně komplexních výzev nebo doporučení k nápravě zjištěných nedostatků u subjektů peněžního oběhu,
  • podílení se na vyřizování podnětů, dotazů a stížností týkajících se peněžního oběhu.

Nabízíme:

  • zajímavou a perspektivní práci v ústředí ČNB v Praze,
  • zaměstnanecké benefity: zaměstnanecký limit formou cafeterie, 5 týdnů dovolené, sick days, závodní stravování, nadstandardní zdravotně preventivní program, příspěvek na penzijní anebo životní pojištění, sportovní a relaxační centrum a další,
  • pružnou pracovní dobu,
  • možnost práce z domova,
  • pracovní prostředí klasické kanceláře,
  • nástup možný dohodou.

Kvalifikační požadavky:

  • ukončené minimálně bakalářské vzdělání právního směru,
  • vhodné i pro absolventy,
  • mírně pokročilá znalost angličtiny (B1 dle SERR).

Další předpoklady pro výkon profese:

  • odpovědnost,
  • samostatnost,
  • schopnost jednat s představiteli dohlížených subjektů a tedy asertivita,
  • služební cesty v rámci ČR.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s motivačním dopisem nejpozději do 01. 06. 2020 prostřednictvím registračního formuláře (tlačítko "Registrovat") nebo písemně na adresu:

Eva Záhořová

sekce kancelář

odbor lidských zdrojů

Na Příkopě 28, 115 03 Praha 1

zn.: Výběrové řízení 2020/020

ČNB zpracovává osobní údaje, bližší informace naleznete v Informaci o zpracování osobních údajů, jež je dostupná na https://www.cnb.cz/cs/ochrana-osobnich-udaju-a-pravni-ujednani/ochrana-osobnich-udaju/.

Shrnutí

Zaměstnavatel:Česká národní banka
Místo výkonu práce:Praha
Pozice:Právník
Typ zaměstnavatele:Jiné
Právní odvětví:Občanské právo, Správní právo, Finanční právo
Požadované jazyky:Angličtina